“Më mirë të bësh s*ks, pastaj të pish kafe”, astrologe Meri zbulon shenjën më qejflie të horoskopit

Astrologia e njohur shqiptare, Meri Shehu, ka qenë së fundmi e ftuar në kanalin T7 në Kosovë, prej nga ku ka folur për shenjat e horoskopit.

Gjatë fjalës së saj, ajo ka thënë se akrepit i bën shumë përshtypje dukja apo pamja e jashtme e një individi.

“Nëse një luan do ta shihte një lypës në rrugë, do t’i ndihmonte dhe do t’ia jepte disa të holla, derisa akrepi do t’i thoshte vishu më bukur, ose të bëjmë biznes apo seks në fund të fundit…”

Por Meri ka sjellë edhe një tjetë rast nga shenja e Akrepit. “Kështu që kur më pyete se çfarë bën në mëngjes, do të thosha në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”, tha Meri.

Ju mund të pëlqeni dhe këto