Flower
Flower

“Lajm i mirë ekonomik”, astrologe Meri jap parashikimin e horoskopit për këtë javë

 

DASHI
Duhet shume vemendje ne zhvillimet e reja dhe ndryshimet pasi do ndikojne edhe tek persona te afert te familjes

Demi
Nese mendoni se pjese e familjes mund te quhet nje mik apo shok apo dikush qe keni qellime te njejta eshte momenti ta thoni apo pranoni

Binjaket
Mund te merrni nje lajm te mire ekonomik dhe kjo do ju beje te ndjeheni disi me te favorizuar ne nje pune po marredhenie qe nuk ju jep ndjesine qe egziston

Gaforrja
Njohje dhe ngjarje karmike te cilat ju tregoj rrugen e drejt apo me te shkurter per te arritur ne destinacion Kujdes ne ceshtje karriere ka ndryshime jo te kendshme

Luani
Nje lidhje e fshehte duhet te deklarohet apo do ndodhin ngjarje te tilla e cila nuk mund te fshihet dot me dhe kjo do mbeshteje te njezve te afert

Virgjeresha
Nuk mund ti mbani te gjitha nen pronesine tuaj apo nen kontrrollin tuaj Kete jave duhet te zgjidhni cfarre vertet duhet te mbani

Peshorja
Keni nje marredhenie te re perpara apo nje ndryshim ne pune apo ne bashkepuntore Puna dhe karriera do fuqizohen nese dikush i afert ju hap rrugen

Akrepi
Dashuri dhe udhetime apo takime karmike dhe kjo do jete nje jave qe ju e ndjeni se do takoni dike qe ju ka munguar por qe eshte pjese e juaja

Shigjetari
Investime dhe para duhet te keni ne kete jave neper duar por kujdes qe te mos preken siguria jua ekonomike dhe personale nga keto shpenzime e investime Do keni nje lidhje te fshehe

Bricjapi
I vetem ne shtepi apo te beni nje jete me sociale Kjo do jete medyshja ne jeten tuaj dhe ne disa raste mund tju beje me mire te merreni me njerzit

Ujori
Pune dhe para per te fituar nje baze me te rendesishme ekonomike Udhetime dhe lajme apo ndryshime te papritura ne planet tuaja nuk do mungojne

Peshqit
Jeni ne kulm te planeve takimeve dhe ndryshimeve te medha ne jeten tuaj personale Ndarje apo njohje te njepasnjeshme nuk do lejojne te merziteni apo befasoheni

Ju mund të pëlqeni dhe këto