Flower
Flower

“Rregulloni urgjentisht lidhjen tuaj”, astrologe Meri jep parashikimin për shenjat e horoskopit

 

Më poshtë gjeni parashikimin për shenjat e horoskopit për ditën e sotme nga astrologia Meri Shehu:

Dashi

Kujdes ne ceshtje ligjore shendetesore por mire do ishte te vazhdonit me ceshtje te lena pergjysem si divorce

Demi
Mund te rishikoni nje marreveshje nje kontrate apo te pranoni rikthimin e diikujt te afert qe e konsideronit te humbur ne jeten tuaj

Binjaket
Mos merrni persiper pergjegjesi apo ceshtje ligjore te reja Merruni me te vjetrat dhe me ndonje martese qe me pare eshte anulluar

Gaforrja
Rikthehuni ne vende qe keni qene me pare dhe nuk e keni plotesuar karmmen apo desitinacionin tuaj Rikthehuni tek persona qe i keni dashur

Luani
Meeruni me ceshtjet personale dhe detyrimet qe keni me te tjeret dhe mos u hapni ne shpenzime apo marredhenie te reja

Virgjeresha
Do keni para jush njerez pak kokengushte ne menyren se si do bashkepunojne me ju dhe a do ju japin mundesi te perparoni

Peshorja
Rikthehet nje persona qe ju lidh me punen nga e kaluara ose disa pune qe i keni lene pergjysem Mos e lodhni veten me shume shplodhuni

Akrepi
Duhet te rregulloni urgjentisht marredheniet ne jeten tuaj errotike Ekaluara mund te behet pengesse pasi ju ka lene shije te hidhur

Shigjetari
Ne ceshtje familjare mos beni marreveshje te reja as shitblerje apo zhvendosje ne vend ttjeter Merruni me rregullimin e gjerave egzistuese apo nje divorc

Bricjapi
Nje takim apo nje plan mund te jete i rendesishem per ju por mjafton tja dini mire kuptimin dhe te mos bini preh e nje keqkuptimi te madh

Ujori
Rikthehen disa kerkesa te medha ne ceshtjet tuaja ekonomike por edhe disa vonesa te konsiderueshme Perpiquni te mos gaboni me blerjet

Peshqit
Gjithe kjo periudhe do kete sqarime dhe situatat kontradiktore Mos merrni vendime te rendesihme ne jeten personale

Ju mund të pëlqeni dhe këto