Flower
Flower

“Largohuni nga njerëzit me qëllime të errëta”, astrologia Meri jep paralajmërimin për këtë shenjë të horoskopit

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme nga astrologia e njohur shqiptare, Meri Shehu:

Duhet te largohemi menjehere nga

1Fiksimi per te kenaqur nje pasion
2Te jemi njerez te ftohte me qellime te errta
3Te terheqim ata qe fshin qellimet e verteta
4Te zgjedhim duke patur si udheheqes instikte te ulta
5Renie ne shijime te lehta

Dashi
Sot fillon nje ndikim i mire shpirteror per tu cliruar nga fobite dhe pengesat Do merrni lajme te mira per ceshtje shendetesore dhe ligjore

Demi
Do keni qellime te reja dhe njohje te reja te cilat do ju hapin syte dhe nuk do ndjeheni se keni mbetur vetem apo pa qellime

Binjaket
Do merrni nje lajm te mire pune dhe mund te filloni nje veprimtari te re Ka mundesi nje njohje e mire ne planin personal

Gaforrja
Ne kete periudhe mund te beni nje fillim te ri dhe te rikujtoni njerzit te cilet e kishin bazen shpirterore per te qene pjese e jetes suaj

Luani
Nje pune e re dhe nje shpenzim qe lidhet me te duket sikur do ju marre me shume pjesen e diteve dhe do ndjegheni me mire se gjerat sikur po levizin

Virgjeresha
Do jeni perball propozimeve te reja por pak te paqarta ne baze te aftesive tuaja llogjike Por duhet te perdorni instiktet per te kuptuar te tjeret

Peshorja
Nik mjafton nje pune por duhet edhe nje ndryshim pasi keni mbetur ne ujra te qeta dhe te pa pastra Nje rifreskim i ambjentit do ju bente mire

Akrepi
Fillon nje ere e re ne jeten tuaj sentimentale dhe romantike Kerkoni qe gjerat te behen sic doni ju pasi nuk ju takon roli i viktimes por as i tutorit

Shigjetari
Do filloni te ndjeheni mire me deshiren per ndryshim udhetim dhe shume kontakte te reja sidomos ne ambjentet ku jetoni

Bricjapi
Do merrni nje lajm te mire sot dhe do ndjeheni qe pengesat po fillojne te eleminohen dhe te dali zgjidhja e nje problemi

Ujori
Tentoni te permiresoni ekonomine tuaj duke kerkuar dhe qene me te vemendeshem per te marre ate qe ju takon dhe qe duhet ta keni

Peshqit
Hena e re ne shenjen tuaj mund te sjell ne qender te vemendjes vlerat tuaja dhe tju hapi syte perball nje rruge te bukur por mashtruese qe ishit duke u futur nen ndikimn e rrethanave

Ju mund të pëlqeni dhe këto