Jeni refuzuar nga një mashkull? Kjo video do t’ju bëjë të kuptoni pse ai ju tha “Jo” (Video)

Shkencëtarët besojnë se të paktën një herë në jetë çdo njeri do të përjetojë një dashuri të njëanshme, që do t’u sjelli trishtim dhe vuajtje.

E sigurisht që një nga ndjenjat më të këqija në jetë është të refuzohesh nga personi me të cilin t’i ke rënë në dashuri.

Shumë femra mund të vuajnë, të qajnë e të trishtohen për javë të tëra pas këtij refuzimi. Por një tjetër pikëpamje mbi këtë situatë, e sjellë Sarah Snow, e cila ka krijuar një video virale që quhet “If They Do Not Love You Back”.

Në këtë video, Sarah u bën thirrje të gjitha femrave se pas një refuzimi nuk ka asnjë arsye se pse duhet të ndihen të acaruara dhe të mërzitura me veten e tyre, duke treguar arsyen përse meshkujt i refuzojnë dhe pasi ta shikoni, do keni një pikëpamje shumë më ndryshe nga më parë.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto