E reja zbulon sekretin: “Ja si mos t’ju shuhet kurrë ‘zjarri’ në marrëdhënien tuaj intime”

Së fundmi, një 34 vjeçare nga Australia, mendon se ka zbuluar sekretin që i ka sjellë një jetë më të mirë seksuale asaj dhe të dashurit të saj.

Nadia Bokody ka treguar për mediat e huaja se ajo nuk e përkëdhel asnjëherë të dashurin, por në shtrat janë shumë pasionant.

Nadia mendon se mungesa e afërsisë fizike me partnerin është çelësi kryesor për të mos e shuar ‘zjarrin’ mes dy palëve.

34-vjeçarja mendon se përkëdheljet dhe afrimiteti i tepruar e vrasin pasionin. Për ta shpjeguar më qartë situatën, ajo thotë se përkëdheljet janë një lloj si t’i hedhësh arsenik recetës së dashurisë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto