“Do t’ju fuqizohen të mirat materiale”, astrologe Meri jep këtë lajm për shenjat e horoskopit

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme nga astrologia Meri Shehu:

Dashi
Nje frymezim i brendshem mund tju cliroj nga ankthet dhe streset apo bllokimet ligjore e shendetesore.

Demi
Nese nuk jeni duke pritur dhe duke ndenjur kot do arrini te beni nje levizje shume te sakte dhe do ndricohet jeta juaj

Binjaket
Do kishit shansin e madh te perfitonit nga energjia e dites nese nuk do kishit abuzuar me pare me dashurine dhe pushtetin

Gaforrja
Nj energji e mire mund tju coj me larte nga sa kishit menduar ne ditet ne vazhdim Mjafton te merrni nje udhetim me det

Luani
Do kishit fat ne pune qe kerkojne fantazi dhe emocion Art ose komunikim si edhe ne ceshtjet ekonomike mund te benit nje hap para

Virgjeresha 
Do ju kundershtojne me forcen e nje te drejte qe ju nuk e kishit pare me kujdes dhe nuk i kishit dhene rendesi Ne kete rast mund te dilni bllof

Peshorja
Puna juaj sot do fuqizohet dhe do beni dicka me te vertete te bukur qe do ju pelqej Ne ditet ne vazhdim duhet te ndiqni eccurine e sotme

Akrepi
Do shkelqej nje rreze drite ne jeten tuaj personale qe do dali nga hici por qe do ju ndricoj ne menyre thelbesore duke ju ndryshuar jeten

Shigjetari
Mund te perdorni mundesite qe do ju jepen ne ceshtje familjare te cilat mund te perparojne dhe te beheni pronar te nje mundesie

Bricjapi
Do keni nje takim interesant sot me fatin dhe pritet tju ndricohet sado pak rruga e nje qellimi i cili me pak kujdes do arrihet me sukses

Ujori
Papritur do fuqizoni pozitat tuaja dhe do merrni ate qe ju takon si ne ceshtjet materiale ashtu edhe ato personale Puna juaj do vleresohet

Peshqit
Mund te beheni te famshem brenda fames tuaj por edhe me tej Keni nje ndryshim jete dhe kthese shume te madhe e cila do jete pozitive

Ju mund të pëlqeni dhe këto