“Do të mbyteni në ndjenja dhe kujtime”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri:

Dashi
Do keni nje takim romantik ku do ndjeheni edhe nje here qe i perkisni nje familjeje nje personi apo nje menyre te punuari te sigurt dhe fitmiprurese

Demi
Duhet te vazhdoni me perpjekjet per te realizuar nje enderr qe ka te beje me nje kualifikim udhetim apo nje bashkepunim me jashte vendit

Binjaket
Mund tju rikthehet nje mundesi te investoni per nje pune apo te merrni nje vendim per te bere nje ndryshim cilesor ne jeten tuaj duke u nisur nga ndjenjat

Gaforrja
Sot dita ju perket ne aspektin personal errotik Nje takim me fatin nga e kaluara do ju bej te lumtur

Luani
Duhet te relaksoheni dhe te punoni shume se brendshme me veten tuaj derisa te permbushni nje boshllek shpirtror qe ju ka munguar per shume kohe

Virgjeresha
Zjarri qe ju digjte dhe e tregonit me energjine tuaj tashme do behet me i ngrohte por me i heshtur duke ju kujtuar qe keni nevoj per dicka me personale

Peshorja
Do jene keto dite te kujdesshem per te bere investime apo per te marre shume gjera qe ju perkasin si ne planin material ashtu edhe ate personal

Akrepi
Jeni ne nje moment shume te fuqishem ku e shkuara dhe e ardhmja takohen ne nje pike dhe ju kujtojne qe tashme mund te zhyteni ne kujtime por mund te prekni edhe endrren

Shigjetari
Dicka e brendshme e shuan zjarrin dhe pasionin tuaj te pakujdesshem dhe ju kthen ne me te heshtur dhe me shpirteror

Bricjapi
Sot mund te takoni njerez qe dine si tju trajtojne dhe dine si tju zgjojne emocone dhe nedrra Perpiquni te bashkepunoni me fatin tuaj te ri megjithese duket si delikat

Ujori
Formati Ujor nuk mund te qendroj dot brenda jush pa u rrezuar Keshtu qe shijoni momentet e rrjedhjes se gjerave ashtu sic e kane drejtimin

Peshqit
Ju do mbyteni ne ndjenja ne mendime e kujtime dhe kjo do jete dita juaj per te lozur ashtu sic doni ju me situatat dhe mundesit

Ju mund të pëlqeni dhe këto