“Do dhuroni disa para”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri për ditën e sotme:

DASHI
Sot do gjendet nje mundesi te argetoni apo te keni lidhje me njerez qe ju frymezojne errotizem dhe art Pavaresisht qellimeve te medha sot do ndaleni tek vetja juaj dhe tek nje person qe ju bene te lumtur
Demi
Nje ceshtje familjare do ju preokupoj sot me idene qe keni vendosur te gjeni nje zgjidhje Nje persona nga jashte rrethit familjar po kerkon tju konfliktoj
Binjaket
Do gjeni nje menyre per te dal ne natyre apo per te sheruar veten nga bllokimet e diteve te fundit Takimi me nje femer interesante do ju ndryshoj humorin
Gaforrja
Do shpenzoni shume ne lidhje me emrin dhe figuren tuaj por tashme duhet te merreni me sherimin e buxhetit te cilit i keni vene flaken dhe ka nevoj per fuqizim
Luani
Do vendosni te pranoni ne jeten tuaj ate person qe e ndjeni se ju bene te ndjeheni mire duke mos bere kompromis me askend tjeter pervec vetes tuaj
Virgjeresha
Sot do ndjeheni pak te bllokuar ne madheshtine e shpirtit tuaj duke pranuar se keni lene veten tuaj mbarpa dore duke dashur te beni mjekun per te tjeret
Peshorja
Nje dite e ndritshme kjo per ju me lajme te mira dhe takime interesante Nje qelimi juaj mund te funksionoj por edhe ne planin personal do gjeni dike qe ju pershtatet
Akrepi
Keni nevoj te cliroheni nga mendesia e shtepise dhe nga aktiviteti shume intensiv brenda kater mureve Gjeni nje hapesire per te dal me shume
Shigjetari
Ju do merrni lajme te mira te cilat do ju fusin perseri ne program udhetimesh takimesh apo mundesi lidhjesh ne jeten errotike
Bricjapi
Duhet te beni nje pune te dobishme sot duke dhuruar pak nga parate tuaja qe te merren ne kosiderate deshirat tuaja qofte keto edhe ne planin errotik
Ujori
Marsi ne shenjen tuaj ju ka bere te padurrueshem dhe ne levizje me shume teorike se praktike Por ndoshta sot do gjendet ilaci qe ju bene me praktik dhe me errotik ne nje takim
Peshqit
Nje pune teraupetike do jete e mjaftueshme qe te qetesoheni psikologjikisht apo te merrni nje doze pozitiviteti per te vazhduar aktivitetin tuaj

Ju mund të pëlqeni dhe këto