“Do bëni shumë lekë”, astrologe Meri jep lajmin e lumtur për këtë shenjë të horoskopit

 

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit nga astrologe Meri Shehu për këtë ditë:

Dashi
Te fshehte ne starategjite tuaja dhe ne lidhje me ndjenjat me te ndjeshem Tani mund te beni art por edhe tradheti

Demi
Njohje miq shoke dhe bashkepunime qe ne thelb do kene ndjenjat dhe terheqjen kimike duke ju hapur nje porte te re ne fushen e ndjenjave

Binjaket
Pozicione te rendesishme ju presin por te paqarta si ne cilesi ashtu edhe ne drejtim Do ndjeheni sikur do jeni ne nje mision te rendesishem

Gaforrja
Udhetime te rendesishme sidomos ne jeten personale ku do lidheni shpirterisht me dike qe jeton large apo martesa te dyta

Luani
Takime te fshehta te cilat do behen me njerez qe kane ne dore ceshtje te rendesihme ekonomike dhe interesa personale me ju

Virgjeresha
Ju do jeni ne nje ane dhe bota ne te kundert duke ju keqkuptuar apo heshur poshte llogaritjet tuaja megjithese te sakta Ne kete reast fiton qellimi i mire dhe jo llogaritja e sakte

Peshorja
Shume pune dhe udhetime pune sidomos ne rruge detare por edhe pune qe lidhen me detin turizem peshkim art ju pret

Akrepi
Takime te shumta qe e ngrene thelbin e komunikimit ne ndjenje dhe ju fut ne dashuri pa menduar duke ju perfshire ne gjendje te forte emocionale

Shigjetari
Ndryshime dhe rregullime te mirefillta ne ambjentet ku jetoni Tkime dhe shume vizita te rendesishme ju presin por edhe biznes familjar

Bricjapi
Mesazhet qe do merrni do kene karakter social dhe te mushura me ndjenje duke perjashtuar frymen e llogarise dhe perfeksionit

Ujori
Do beni shume leke duke perdorur mendjen si nje pershtatje apo ndikim emocional ndaj atyre qe do perfitoni te ardhura e fitime

Peshqit
Do keni udhetime dhe takime te rendesishme me fatin dhe pune si edhe ne rruge detare apo qytete prane detit do keni perfitime

Ju mund të pëlqeni dhe këto