“Kujdes shëndetin”, astrologe Meri jep parashikimin e horoskopit

Më poshtë gjeni parashikimin për sot nga astrologe Meri:

Dashi

Fillon nje periudhe e rendesishme ne jeten errotike dhe ne argetim por kjo duhet te shoqerohet me njerzit e duhur dhe vendimet e duhura

Demi
Do merreni me ceshtjet familjare apo festa e argetime duke lene pas dore nje marredhenie egzistuese sikur te mos e kishit njohur apo takuar Do ktheheni ne femijeri apo atdhe

Binjaket
Ide te ndritshme dhe jete e bukur por kujdes mos bini ne kuthin e asaj qe jo cdo gje qe shkelqen eshte flori megjithese mund ti perngjaj shume

Gaforrja
Do perjetoni nje egoizem te madh te brendshem shpirteror i cili mund tju bej tiran me veten dhe shume hakmarres per ate qe nuk e keni arritur apo e kane marre te tjeret

Luani
Dielli ne shenjen tuaj ju kthen ne qender te vemndjes Mund te shijoni shume por nuk perjashtohet mundesia te bini me shume se duhet ne sy dhe kjo tju ekspozoj ndaj syrit te keq

Virgjeresha
Shume te ngarkuar emocionalisht dhe te mbyllur ne vetetvete Dielli do ndricoj ne disa raste ifdtete dhe strategjithe tuaja por ne disa raste do ju djeg se brendshmi

Peshorja
Do keni shkelqim argetim dhe njohje shume te rnedesishme Ne kete periudhe do ndiqni famen dhe gjerat e dukshme duke mos i dhene shume rendesi vlerave

Akrepi
Dielli ndricon ne qender te pozicionit tuaj duke ju dhene madheshtine e fames dukjes dhe pozicionit me te reklamuar qe mund te deshironi

Shigjetari
Dielli juaj tashme ndricon nga Lindja dhe Pernedimi por e rendesishme eshte qe ju duhet ta ndiqni kudo qe te ndodhet Ju presin Aventura

Bricjapi
Do kerkoni me cdo kusht pjesen me te madhe te perfitimeve dhuratatave apo trashegiimive Kujdes me shendetin tuaj apo te te afermve

Ujori
Dielli perball jush ju fton ne bashkepunime dhe antagonizma te medha Nese nuk e durroni dot nje partner te zhurmshem apo egoist largohuni me mire

Peshqit
Kujdes me shendetin megjithese ditete tuaja do mbushen me diell Mos kerkoni gjithcka ne nje moment ku nuk jeni gati te beni gjithcka edhe ju vete

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto