“Kujdes nga mashtrimi”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin për sot nga astrologe Meri;

Dashi
Nje zhgenjim ne lidhje me punen pose nje takim romantik po qe nuk do kete ecuri te metejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim Kujdes ne investime qe lidhen me punene
Demi
Nje zhgenjim direkt ne jeten erotike e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqerine tuaj dhe qe do ndrhy qe ju te beni zgjedhjen e gabuar Dikush do ju coj ne nje vend qe do zhgenjeheni
Binjaket
Cdo gje qe lidhet me karrieren tuaj kete periudhe do jete nje manipulim apo nje oferte qe ju sjell nje zhgenjim total Kujdes me shit blereje e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punes apo nnje martese
Gaforrja
Punet e vogla do marrin nje drejtim pozitive dhe ne momentin qe do kerkoni te kaperceni pertej detit aty do fillojne zhgenjimet e medha Kujdes udhetimet
Luani
Nje propozim ne ceshtjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur per te qene i vertet Do jete nje kurth ne te cilin po rate e veshtire se ja dilni dot
Virgjeresha
Sot do ju ofrojne nje propozim bashkepunimi apo martese ne thelb te se ciles ka shume manipulim paqartesi dhe mjegullnaje Ju do bini ne enderrim te thelle jashte realitetit komplet
Peshorja
Nje prapaskene ne lidhje me jeten personale mund te behet nje pike e dobet ne lidhje me punen tuaj Gjithesi ju pret nje fundjave shume romantike me takime te fshehta
Akrepi
Duhet te shikoni me shume punen tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhetuar drejt nje te dashuri apo te dashure
Shigjetari
Merruni me formalitetet e karrieres dhe publicitetit tuaj Ose vendosni per jeten tuaj personale per nje lidhje por qe ne kushtet ku jetoni mund te dal nje zhgenjim
Bricjapi
Pritshmerite tuaja do jene shume te medha por realisht ajo qe do vij do jete konkrete jo thjesht ajo ca keni enderruar ju por ajo cka mund te jeteohet
Ujori
Ne kulmin e kerkimit te dashurise se punes dhe te fitimit te madh en te njejeten kohe Por keto jane kontradiktore pasi punen do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni me manipulim
Peshqit
Keni mundesi te rregullimit te marrdhenieve por asnjehere nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka perjashtuar per fajin tuaj
Ju mund të pëlqeni dhe këto