“Kujdes në ekonomi dhe dashuri”, astrologe Meri bën parashikimin e horoskopit

Dashi
Do ju duhet te ndaheni nga disa plane te jetes se perditeshme apo njerez te aferm per tendjekur rrugen tuaj diku me large dhe me te zhvilluar

Demi
Duhet te keni vemendje ne ceshtjet ekonomike duke u ndare nga dikush qe ka bere mbrojtesin apo keshilluesin ne kete drejtim

Binjaket
Duhet te mesoni te drejtoni vete punet e rendesishme pa pasur nevojen direkt te partnerit ne martese apo nje eprori apo bashkepuntori

Gaforrja
Mesoni te ndani punet e vogla nga ato te medhate apo qe jane me te rendesishme dukr u larguar nga egoizmi te fiksoheni me vogelsira

Luani
Duhet ta lejoni veten te bjere ne dahsuri dhe ta tregoni ndjenjen tuaj pa pasur friken se do mbeteni vetem Nese ju shpreheni e vetmja gje qe do humbni eshte egoizmi

Virgjeresha
Perpiquni te shkepusni lidhjet qe ju mbajne te burgossur ne shtepine tuaj apo ne familjen tuaj Duhet te jeni me ata por te pavarur ne jeten tuaj

Peshorja
Nje plan i madh apo nje strategji e madhe mund tju shkepuse nga levizjet e teperta dhe pavendosmerite qe ju kane shoqeruar deri tani

Akrepi
Mesoni te kerkoni shume ne ceshtjet ekonomike dhe personale Ju nuk mudn te jeni nen meshiren e ndihmes se askujt Dilni me vetem dhe fuqishem

Shigjetari
Mund tu largoheni sot ofertave te pavlera dhe llomotitjeve per te marre ju vendime serioze per jeten tuaj Ka ardhur momenti te tregoni karrakter

Bricjapi
Pasiguria ne nje ceshtje pune apo ligjore ju ka humbur zerin dhe aftesine per te kundervepruar Merruni me nje pune qe ju keni frike te perballeni

Ujori
Te jeni ne mes te turmes nuk do te thote se do humbni Ka arsye qe duhet te besoni se mund ta gjeni rrugen edhe aty ku duket e pamundur

Peshqit
Pranoni nje pune sado e veshtire dhe e pamundur tju duket ne realizim Shkeputuni nga disa informacione qe ju lodhin trurin dhe ju kane bllokuar energjine

Ju mund të pëlqeni dhe këto