“Karriera në krizë”, çfarë parashikon astrologe Meri për shenjat e horoskopit

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme nga astrologe Meri Shehu:

Dashi
Kjo periudhe do shoqerohet me nje krize te madhe ne marredheniet e rendesishme tuajat qe mund te jene familjare personale apo bashkepunuese e shoqerore

Demi
Nje problem i madh ne lidhje me punen perditshmerine dhe shendetin qe mund tju kete lodhur dhe bllokuar Sot duhet ti jepni fund nje pune te lodhshme

Binjaket
Nje ceshtje shume e rendesishme personale merr fund dhe kuptoni prapaskenat e nje marredhenie me interes ne kurizin tuaj Kujdes skalndalet

Gaforrja
Karriera sott do jete ne nje dite krize dhe judes nga lajme apo te papritura qe mund te rrezikojne konkretisht pozicionin tuaj Kujdes ne nje martese te lodhur

Luani
Do keni fundin e nje plani apo projekti qe ndoshta nuk ka sjkuar ashtu sic duhet dhe shpresojme pa deme anesore apo ligjore

Virgjeresha
Nje bllokim total ekonomik si edhe nje egoizem per ti pare gjerat me qetesisht apo ne fryme me bashkepunuese do ju kushtoj shume para dhe kohe

Peshorja
Do jeni ne nje moment krize ne jeten personale dhe ne nje projekt bashkepunues Mund te keni ndarje ne martese nese kjo eshte e lodhshme

Akrepi
Psikologjikisht do kerkoni nje rrugedalje nga nje cikel pune qe mendoni se e keni perfunduar dhe ju duhet detyrimisht nje hapje e re

Shigjetari
Duhet te keni kujdes ne marredheniet shoqerore sociale pasi egziston mundesi te humbisni pike apo te mos gjeni perkrahjen e duhur Kujdes ne Dashuri Sot perfundon nje lidhje qe ju ka lodhur

Bricjapi
Situata te pakendshme familjare ju presin por edhe mundesi per te bere ndryshime ne manaxhimine ndonje biznesi familjar

Ujori
Sot mbaron afati ku duhet te prisni nje pergjigje per ceshtje ligjore apo per ndonje pune jashte vendit Nje plan bllokohet dhe duhet te gjeni nje startegji te re

Peshqit
Ka ardhur mometi te shikoni shkakun e vertet te bllokimive tuaja ekonomike si dhe te cdo prurjeje shpirterore apo materialeqe ju nevojitet per egzistencen tuaj

Ju mund të pëlqeni dhe këto