“Humbës të mëdhenj në ekonomi”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë

Dashi
Sot do keni nje problem ne lidhje me emrin dhe jeten tuaj sociale qe mund te lidhet edhe me miqte apo me shoqerine Dicka ju sjell destabilizim nese nxitoheni ne veprime
Demi
Nje dite e veshtire sot me ndryshime te papritura sidomos ne ceshtje pune apo ne takime te veshtira me eproret apo njerez qe kane pushtet
Binjaket
Nje parapaskene ne aspktin ligjor do ju kthej mbarpsht ne zhvillimet qe keni patur deri tani Por nuk duhet te ktheheni mbrapsht
Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike do ju corrrientoj bazat tuaja te fuqishme qe ju kishin dhene mundesi deri tani te ndjeheshit pak me te sigurt
Luani
Nje ceshtje e rendesishme karriere do ju preokupoj dhe takimet me njerez te pushtetshem do ju ndryshojnne rrjedhen e jetes duke perpmbysur te dhenat e dreitanishme
Virgjeresha
Nje perballje ne ceshtjet personale do ju shqetseoj pasi do kuptoni qe mund te keni humbur edhe kohe por edhe ane materiale pakuptim ne kete relacion
Peshorja
Sot nuk kemi nje dite te qete ne dashuri nese nuk ndryshoni ambjent apo menyre te komunikuari Ju pret nje ndarje dhe nje boshllk shpirteror
Akrepi
Mos debatoni sot ne cift apo ne nje ceshtje bashkepunimi pasi ka nje paqartesi dhe nese nxitoheni do prishni ekuilibrat e puneve te reja
Shigjetari
Nje takim intereant sot apo nje reklamim me mediat do ju jap me shume publicitet apo do ju fuse ne nje plan te ri pune
me perfitime
Bricjapi
Mund te jeni humbesit e medhenj ekonomik apo errotik ne diten e sotme nese nuk i shikoni me vemendje ndarjet dhe bashkimet e reja
Ujori
Dita e sotme ju sjell nje mundesi te re per nje ndryshim dhe nje baze te re ne ecurine tuaj ne karriere dhe ne jete sociale Mund te gjeni nje partner te ri
Peshqit
Ne kete periudhe do varet nga ndryshimet qe keni ne mendjen tuaj dhe qe duhet tju nxjerrin nga nje moment i veshtire Por kjo kerkon miq dhe shoke te rinj

Ju mund të pëlqeni dhe këto