Flower
Flower

Horoskopi për ditën e premte, 11 janar

DASHI
Do kaloni nje faze delikate do gjendeni perballe sfidave te veshtira. Mos u nxitoni te merrni menjehere vendime. do preferoni te qendroni prane miqve te ngushte do merni vetet keshilla te vlefshme te cilat ju keshilloj ti vendosni ne zbatim.
DEMI
Marredhenia juaj me partnerin do jete e qendrueshme dhe aspak problematike gjate kesaj dite. Do ndiheni mire ne krahet e tij dhe gati te hidhni çdo lloj hapi. Ne planin financiar do i kaloni te gjitha veshtiresite dhe situata do vije duke u stabilizuar. Miqte dhe familjaret do iu japin mbeshtetje te madhe.
BINJAKET
Dite goxha harmonike do jete kjo e sotmja. Do kaloni çaste fantastike dhe do ndiheni te bekuar nga njerzit qe ju rrethojne Ne planin financiar do perballeni surpriza te keqija dhe nuk do dini çfare te beni. Kerkoni sa me pare ndihme nga te afermit.
GAFORRJA
Energjia do ju pushtoje sot gjate gjithe dites juve qe jeni ne nje lidhje. Do mendoni çdo moment ta surprizoni partnerin dhe ta beni ate te dashurohet serish me ju. Do lini pas zenkat apo problemet e vogla qe keni pasur dhe do nisni dick ate re dhe te bukur se bashku.
LUANI
Dita e sotme do te nise me ritmin e duhur, edhe pse ju jeni te ndrydhur per shkak te situatave qe keni kaluar disa dite me pare. Njerzit prane jush do ju keshillojne te jeni me te zellshem dhe me guzimtare, por ju do te vazhdoni ritmin tuaj.
VIRGJERESHA
Rutina do e pushtoje jeten tuaj gjate kesaj dite dhe shpeshhere do ndiheni si te burgosur. Duhet te shtoni sa me shpejt dozat e imagjinates qe te mos vuani as me vone. Ne planin financiar do keni shume sukses dhe do arrini t’i shlyeni edhe disa borxhe te vjetra.
PESHORJA
Ata qe kane pasur zenka me familjaret apo miqte kohet e fundit do pajtohen gjate kesaj dite dhe ne mbremje do kalojne momente te bukura.Mos harroni se sa te rendesishem jane per ju keta njerz, mos e teproni me fjalet por besoni ne bardhesine dhe sinqeritetin e tyre
AKREPI
Keni gjetur rrugen e duhur per tja dale I vetem pa ja shtrire doren askujt. Eshte nje peridhe shume me fat per ju. Por mos u tregoni egoist, suksese shijon me teper nese e ndani me njerzit qe kane nevoje per ju. Beni bamirsi.
SHIGJETARI
Koha do jete shume e pershtatshme per jeten tuaj ne çift. Do beni ato qe do ju thote zemra dhe do perjetoni ndjesi te paimagjinueshme. Me shpenzimet tregohuni sa me te arsyeshem qe te mundeni sepse do keni me te vertete nevoje.
BRICJAPI
Nuk do keni aspak probleme sot ne jeten tuaj, perkundrazi do merreni vesh me mire me koleget tuaj, kjo do ju rise entuzjazmin per te punuar dhe me fort, bashkpunimi eshte shume I rendesishem, tregoni aftesite tuaja ne cdo moment, parashikohet ritje ne pergjegjesi
DEMI
Rutina do jete mbytese sot per jeten tuaj ne çift. Asgje nuk do ece ashtu si keni dashur perkundrazi disa probleme mund te zmadhohen tej mase. Beqaret do dashurohen koke e kembe me dike dhe do fillojne nje lidhje goxha te qendrueshme me te
PESHORJA
Marredhenia juaj ne pune me kolege do jete goxha e mire gjate kesaj dite. Do e lini pas kraheve te shkuaren e hidhur dhe do mendoni vetme si te punoni fort bashke per te arritur rrezultate sa me te mira, kjo do ju afroje me tad he pervec punes do fitoni dhe miq te mire.

Ju mund të pëlqeni dhe këto