“Do t’ju vijë një propozim shumë i mirë pune”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë

Parashikimi i horoskopit për sot nga astrologe Meri:
Dashi
Shume shpirteror sot do krijoni nje rreth te ngushte deshirash por qe jane aq te forta sa nuk do kene mundesi tju ikin nga duart dhe te mos i realizoni Do keni nje takim shume pasionant
Demi
Nje ceshtje ligjore dhe udhetimi apo nje talent sot do marri permasa te rendesishme dhe do filloj rrugetimin e vet Nje bashkepunim me nje shok apo mik do jete interesant
Binjaket
Nje takim i mire dhe sqarues ne nje vend romantik do ta ngrej humorin tuaj .Por nje pune qe ju pelqen krijuese do ju beje akoma me te lumtur
Gaforrja
Ne dashuri sot eshte dite me fat dhe kjo duhet marre ne konsiderate nga ana juaj Nje njohje shume e mire mund te beje qe te ikni large dhe te haroni te kaluaren
Luani
Nje biznes familjar do filloj te rigjallerohet apo nje projekt ndertimi shtepie do jape rezultat Nese ky projekt do shikohet si bashkepunim familjar akoma me mire
Virgjeresha
Sot mund te beni nje bisede interesante dhe te arrini ne nje marrveshje te mire bashkepunuese Rendesi ka qe te ruani sitlin joshes dhe te risni pak fantazine tuaj
Peshorja
Nje ceshtje ekonomike duhet te marre shume perparesi dhe puna per te cilen keni enderruar me ne fund duhet te sjelle te ardhura te konsiderueshme
Akrepi
Nje takim shume interesant me veten do ju beje mire per te kuptuar cfare ndjeni dhe se si duhet te komunikioni me njeriun e zemres nese e keni
Shigjetari
Nje bote e mbushur me dyshime do dali para jush por keto dyshime do shuhen pasi te keni aritur ne bregun me romantik qe keni ndeshur kohet e fundit
Bricjapi
Jeni ne kekrkim te lumturise dhe kjo tashme pothuaj ka ardhur prane jush duke ju treguar rrugen e vertete ku duhet te kaloni per ta prekur Kjo rruge mund te kaloj nga lagjia juaj
Ujori
Nje propozim shum ei mire ne lidhje me karrieren dhe punen do ju lumturoj sot Po keshtu do keni mundesi te shikoni fitimet tuaja te riten nese puna juaj permban edhe fantazine brenda vetes
Peshqit
Sot eshte nje dite e bukur per ju per lajme te mira dhe per pune akoma me te mira Nje oferte qe vjen nga large mund te jete e mire edhe ne planin personal
Ju mund të pëlqeni dhe këto