“Do tentojnë t’ju bllokojnë ekonomikisht”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri:
Dashi
Hene e re perball shenjes tuaj ju fton per fillime te reja por duhet te gjeni rrugen me pengesa aq te shumta sa do ju duket si mision shume i veshtire per te arritur te beni nje ndryshim

Demi
Nje fillim i ri me punen ju pret dhe cdo gje nga e kaluara qe perpiqet t’ju pengoj do beje c’te jete e mundur t’ju prishi pune. Kujdes ne cift dhe ne armiqte e padukshem

Binjaket
Hene e re premton nje njohje te re ne jeten erotike. Por asnjehere problemet qe lidhen me karrieren, familjen, ekonomine nuk do ju lene te qete te perparoni

Gaforrja
Shume presion perball jush ne shume aspekte qe do ju bejne te lodhshem kete ndryshim ambjenti shtepie apo startegjie qe keni ndermend te ben ne jeten tuaj. Kujdes ne marredheniet erotike ka kthime nga e kaluara qe duhen sqaruar

Luani
Hene e re ne Peshore do dominoj me shume ne ceshtjet ekonomike dhe ne sqarimet qe duhet te beni. Do keni lajme deri diku te mira megjithese situata eshte shume shperthyese ne familje e karriere

Virgjeresha
Pavaresisht se Aferdita ndodhet ne shenjen tuaj kjo do udheheq deshiren per ndryshime, por jo shume fuqishem dhe jo bindshem. Keshtu qe mund te mbeten te pazgjidhura apo te vonuara ceshtjet tuaja

Peshorja
Hene e re ne shenjen tuaj do ju jap nje shkendije ndricimi dhe gezimi per nje fillim te ri. Por shume do jene pengesat dhe njerezit qe do tentojne t’ju bllokojne ekonomikisht dhe ne lidhje me punen

Akrepi
Hene e re ne Peshore ju cliron shpirtin nga nje erresire qe ju ka rene apo nga pesimizimi. Tashme ju si mjeshter te mbijeteses duhet te zgjidhni kontraditat me njerezit nga e kaluara. Kujdes ne cift

Shigjetari
Nje mundesi e re qe te reklamoni emrin dhe punen tuaj. Do keni shume momente qe do jeni ne dyshim per veprimet tuaja dhe te pavendosur. Por duhet te ndriconi qofte edhe per pak

Bricjapi
Shume tension, nerva dhe perplasje, por do jeni te forte dhe te patundur ne kerkesat tuaja. Hena e re ne Peshore do sjell nje ndryshim ne jeten tuaj personale dhe pune

Ujori
Nje udhetim apo rruge e re hapet para jush pavaresisht mbylljes se madhe qe po perjetoni ne mendjen tuaj apo ne ambjentin tuaj. Shume pak eshte, por ka rendesi

Peshqit
Shume te komplikuar ne mendjen tuaj as para as mbrapa. Ka mundesi te beni gabime te rendesishme ne cift apo me njerez qe bashkepunoni.

Ju mund të pëlqeni dhe këto