“Do të gënjeni veten”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për këtë fundjavë nga astrologe Meri:

Dashi
Cdo gje do ndodh ne mendjen dhe ne shpirtin tuaj si ndjesi frymezim dhe startegji Do keni monolig te forte me veten dhe ndjenja te forta errotike
Demi
Ju do keni fatin te takoheni me miq e shoke si edhe me nje person qe do ju ngjalli shum eromantizem dhe ndjenja errotike sidomos ne nje rreth shoqeror
Binjaket
Cdo gje do ta ndjeni vetem nese merrni nje pune qe ka te beje me turizmin detin natyren apo qe do ju beje te udhetoni per disa kohe large qytetit
Gaforrja
Peshku ne det e tigani ne zjarr me kete do genjeni veten ne pritje te nje momenti romantik po qe akoma spo e gjeni drejtimin apo castin e duhur
Luani
Do jeni shume ekspresive dhe kerkues kete fundjave persa i perket plotesimit te kerkesave dhe deshirave tuaja me intime Po keshtu edhe ne shpenzime apo ekonomi do jete fundjave shume interesante po jo praktike
Virgjeresha
Ju keni vendosur te keni kundershtim dhe antagonizem me kedo qe ju kujton momente romantike apo fluturime shpirterore pasi mendoni se ekni humbur nje partner apo shans
Peshorja
Nje pune dhe nje udhetim interesant do ta beje kete fundjvae shume interesante per ju Kujdes nga nxitimi apo nervozizmi per te kapur cdo moment
Akrepi
Jeni ne nje fundjave shume romantike dhe errotike Mos humbni ne shkreteire ndjenjash por zhytuni ne thelllesi ujrash e Deti mund te degjoni kengen e sirenes edhe nese nuk beni dashuri
Shigjetari
Shume frymezeim dhe romantizem do krijohet ne ambjentin tuaj ku krijoni apo ne shtepine tuaj Njerez interesant vijne tek ju ose ju e beni shume joshes kete ambjent
Bricjapi
Sot ju duhet nje shok peshkatar qe tju mesoj pervec peshkimit edhe baticat e zbaticat e jetes duke ju kujtuar se per cdo gje vjen koha e vet
Ujori
Ne kulmin e veshtiresive ekonomike ju do krijoni nje ambjent pune ku gjithcka fillon e mblidhet rreth jush Nuk ju mbetet gje tjeter vetem te merrni
Peshqit
Marsi ne shenjen tuaj ju tregon se pervec delikateses ju duhet pak mjeshteri luftetari qe te rrembeni ate qe ju perket ne dashuri dhe ne biznes

Ju mund të pëlqeni dhe këto