“Do merrni një lajm që s’do iu pëlqejë”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për këtë javë nga astrologe Meri:

Dashi

Nje ceshtje e rendesishme juaja ligjore ose pune person nje krisje apo nje problem qe ju shkakton merzitje dhe deshiren per te bere ndryshime rrenjesore ne pune dhe jete personale

Demi
Kjo jave do ju sjell nje ndihmese aty ku nuk e prisnit dhe nese keni patur nje shqetesim personal apo te dikujt te afert do merrni mbrojtje dhe ndihme

Binjaket
Duhet te kuptoni qe ka ardhur koha te beni bamiresi shpirterore dhe monetare Por kjo jo sa per te kaluar rradhen por duhet te zere vend

Gaforrja
Mund te keni nje partner me probleme ne cift apo ndonje bashkepuntor qe po kalon nje periudhe te veshire Do ju duhet te ruani qetesine

Luani
Ne jeten e perditeshme apo ne punene tuaj do takoni nje person qe do donte tju ndryshonte ne menyren si i shikoni gjerat duke ju futur ne nje filozofi te re

Virgjeresha
Mund te keni ndonje veshtiresi ne jeten personale por duhet te vazhdoni te doni pasardhesit tuaj apo te adoptoni nje linje me dashamirese me te tjeret

Peshorja
Perpiquni te jepni tek te tjeret kenaqesine dhe forcen e ndryshimeve duke dal nga nje moment hezitues dhe prites ne nje moment me aktive

Akrepi
Do keni te zhvilluar shqisen e parashikimit dhe te kujdesit ndaj personaleve qe duket sikur kane me shume nevoj per ju se sa ju per tata Megjithese ata mund te jene me te forte ne aparence

Shigjetari
Kekroni ndihme ekonomike ne ato momente ku duket sikur vetem parate ju pengojne te ndryshoni nje gje shume te rendesishme en jeten tuaj

Bricjapi
Mund te merrni nje lajm shume te mire apo te beni nje takim shume te mire por nuk perjashtohet te merrni nja lajm qe nuk do ju pelqej fare

Ujori
Do keni psikologjine ezgjidhjes se nje problemi apo te zbulimit deri ne fiund te nje shkaku qe e bene me te dukshem Kujdes me lodhjen psikologjike dhe renien ne kurthe te imagjinates dhe njerzve misterioz

Peshqit
Nese do perdorni aftesine tuaj ndjesore dhe parashikuese mund te shmangni nje takim te gabuar me nje person te gabuar apo nje vendim shume te gabuar

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto