“Do keni humbje ekonomike”, astrologe Meri parashikon si do jetë prilli për shenjat e horoskopit

Parashikimi i horoskopit për muajin prill nga astrologe Meri:

DASHI
Duhet te rregulloni te gjitha punet apo takimet e rendesihme me njerez te rendeishme deri ne gjysem te muajit Prill Hena e plote ne Peshore ju kerkon te gjeni nje partneritet te ekuilibruar Presupozohet qe te viheni ne prove nga dt 24 e
tutje me perballje
DEMI
Ne dt 7 duhet te keni kujdes nga kunderveprimi apo mosmarveshejt me njerez me pushtet Kujdes ne menyren se si e shikoni te ardhmen rreth dt 21 Por me fillime te reja ne dt 23 me henen e re ne shenjen tuaj do ndjeheni me mire
Binjaket
Ky muaj ju sjell shume mundesi dhe relaks psikologjik e sentimental Aferdita ne shenjen tuaj ju sjell shume mundeis te mira njohjesh dhe materiale Nje lidhje e qendrueshme relizohet deri ne mes te muajit Prill
Gaforrja
Marreveshje te fhshehta dhe lidhje te fshehta do zoterojn egjate gjithe muajit ne shenjen tuaj Nje dite me vlere qe duhet ta shfrytezoni eshte pikerisht dt 5 Prill Aty mund te fitoni pushtet Kujdes ne dt 26 te lindurit ne dhejtediteshin e trete te shenjes tuaj
Luani
Aferdita ne Binjak do ju jap shanse te merrenime gjera qe ju bejne te ndjeheni mire dhe te humbni sensin e pergjegjesive te medha Por kujdes rreth dt 7 pasi aty do vihet ne prove rezistenca dhe vijushmeria juaj Po keshtu nje pozicion pune duhet patur kujdes ne dt 21 Vetem pas dt 23 hapet disi nje mundesi e re pune
Virgjeresha
Duke pritur pranveren mos prisni qe mundesit te vijne detyrimisht drejt jush Ka nje perballje me Binjaket te cilet do ju presin disi hovin qe ju te arrini te kapni pak me shume ne jeten errotike apo profesionale Meggjithate do arrini nje pozicionim te lakmueshem Kujdes ne ceshtjet ekonomike dhe humbjet gjate gjithe gjysmes se dyte te muajit Prill
Peshorja
Hena e plote ne shenjen tuaj ne dt 8 si edhe Aferdita ne Binjak gjate muajit Prill ju jep shum emundesi te mira qe te relizoni disa nga pritshmerite tuaja me te mira ne kete periudhe Dt 5 Mund ta shfrytezoni per pushtet dhe pasuri
Akrepi
Aferdita ne Binjak ju sjell mundesi te rregulloni ceshtjet ekonomike dhe te mireprisni oferta te cilat ne fakt duhet te vijne si te fatit edhe ne jeten personale Kujdes ne dt 7 nga tendencat nervoze dhe sherret ne cift
Shigjetari
Gjate ketij muaji do kuptoni se me mire do jete te ecni vete perpara me mundesit tuaja ekonomike apo me nje menyre te re pershtatjeje sesa te beheni pjese e nje oferte apo bashkepunimi me te tjeret Gjithsesi do josheni shume edhe per nje bashkepunim te cilit nuk do ti shmangeni dot Ne jeten errotike rolin drejtues e marrin partneret
Bricjapi
Lufte per pushtet dominance dhe mundesi fitimi por edhe caste shume te veshtira Sidomos ne dt 21 dhe 25 nuk duhet te ekspozoheni apo te rebeloheni me shume se duhet Ne lidhje me punen do keni dypunesim dhe njohje e fllerte aty
Ujori
Do jeni nje nga shenjat e favorizuara ne dashuri dhe ne ndryshime te rendesishme gjate muajit Prill Hena e plote ne Peshore ju sjell lajme nga jashte apo lehtesira ne ceshtjet ekonomike Ne dashuri do keni njohje dhe lidhje te qendrueshme
Peshqit
Ne lidhje me karrieren dhe jeten personale mund te shikoni nje rrezatim dhe nje oferte te mire Humbje ekonomike dhe ne shoqeri do keni nga dt 25 Prill prandaj kujdes sa besoni dhe kujt i besoni Ne dt 4 do keni lajme dhe takime initeresante dhe frymezuese Kujdes me shendetin ne dt 8

Ju mund të pëlqeni dhe këto