“Do gjeni zgjidhje të problemeve”, astrologia Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit nga astrologe Meri për ditën e sotme dhe të nesërme:

DASHI
Perpiquni te beheni me strategjik dhe te merrni informacionin e duhur duke u frymezuar edhe nga ndikime ideologjike apo fetare ne rrugen tuaj
Demi
Do jeni nen ndikim te forcave misterioze te cilat do ju drejtojne ne subkoshience dhe do ju japin parandjenja apo zgjidhjen e problemeve te ndryshme
Binjaket
Do perdorni edhe Zotin edhe Djallin ne funksion te asaj qe do ju duket e rendesishme dhe shume e rrezikshme nese nuk e sqaroni si marredhenie apo bashkepunim
Gaforrja
Krye Engjelli Mikael mund tju frymezoj sot por nese nuk jeni figure e paster shpirterisht mund te merrni nje drejtim shume te pakontrrollueshem
Luani
Keni nevoj per nje ushqim shpirteror kete fundjave apo per te bvajtur ne vende me energji frymezuese apo shplodhese Ka ardhur momenti te besoni edhe tek misteret e jetes
Virgjeresha
Nese keni nje karriere apo synim pune do keni ndihme ne strategjine tuaj ne kete periudhe per te marre nje pozicion te favorshem Kujdes ne debatet e hapura ligjore apo me shetin
Peshorja
Do beheni nje frymezim ideologjik apo fetar per te tjeret qe te besojn edhe ne ndikime te engjejve apo forcave qe nuk njihen por qe jane te forta ne ndikim
Akrepi
Ju duhet nje krye Engjell Mikael sot per tu cliruar nga pasigurit dhe per te vazhduar perpara megjithese disa pengesa nuk ju kane lene te jetoni caste shpirterore me partnerin tuaj
Shigjetari
Engjejt do ti keni pak kunder sot pasi keni nevoj te merrni informacion dhe jo te pretendoni se mund te kaperceni cdo gje me optimizem
Bricjapi
Do keni nje pune te rendesishme ne mendje apo nje person qe ju eshte bere fiksim ne perditeshmerine tuaj Rendesi ka qe do gjeni nje zgjidhje per nje takim interesant
Ujori
Dashuria dhe pasioni juaj per figurat mitike dhe engjejt do ju cojne me tej duke u perpjekur te kuptoni forcen dhe energjine e partnerit tuaj dhe kush i mbron
Peshqit
Per ju jane ditet perfekte per te marre me besimin tuaj apo me enegjejt qe mund te ndikojn ene jeten dhe filozofine tuaj duke qene se jeni shume delikat

Ju mund të pëlqeni dhe këto