“Do dilni nga vuajtjet ekonomike”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit për këtë javë nga astrologe Meri:

Dashi
Dashuria dhe arti do futen ne jeten tuaj si frymezim per tju hequr brengat dhe mosmarrveshjet e perditeshme Diku do dashuroheni dhe do qetesoni shpirtin tuaj
Demi
Shoqeria dhe qellimet do jene nje aspekt ku ju do keni nje rilindje dhe mundesi te njiheni me miq apo me njerez qe do ju interesojne personalisht
Binjaket
Ka ardhur momenti te ngriheni si figure dhe te beni me shume publicitet Por kekrkohet nje sakrifice nje bamiresi apo nje dhurim tuajin
Gaforrja
Me jashte vendit situatat sukur lehtesohen dhe ju e gjeni me kollaj rrugen e clirimit apo te shpetimit nga vuajtjet shpirterore dhe ekonomike
Luani
Ju pret nje periudhe me e mire shpirterore ku do ndjeni nevojen te beni te mira apo takoheni me njerez qe ju mbushin shpirterisht Do keni nje permiresim shendeti
Virgjeresha
Agerdita erball shenjes tuaj do ju frymezoj per te gjetur pak me shume ndjenja dhe te dilni nga llohgarite ne fushen e bashkepunimve dhe sidomos ne cift
Peshorja
Perditeshmeria behet me e bukur me romantike dhe me defryese Do keni nje pune qe do ju jap shperblim mbas nje sakrifice
Akrepi
Ka ardhur momenti i romances dhe dashurise se madhe Jetojeni ne kufijte e reales dhe jo utpoikes pasi keni nevoj konkrete per nje partner egzistues
Shigjetari
Do mblidhni me shume fonde per familjen dhe per ta bere me te kendshme egzistencen tuaj ne ambjentin familjar apo aty ku jetoni Do perjetoni romance ne kushtet e shtepise apo afer shetpise tuaj
Bricjapi
Komunikimi dhe takimet do jene me te kendshme dhe mesazhet me errotike ne drejtimin tuaj Kjo do ju nxjerri nga tendenca e te qenit shume te ftohte ne kete periudhe
Ujori
Ceshtjet ekonomike do marrin perparesi dhe do filloni te investoni sidomos me sukses ne ceshtjet qe lidhen me te bukuren dhe femren
Peshqit
Dashuria po troket ne poren tuaj dhe kjo do jete fati juaj per momentin Perpiquni te vini ne balance ndjenjat tuaja dhe te piketoni njeriun e duhur

Ju mund të pëlqeni dhe këto