“Do bini në një kurth”, paralajmëron astrologe Meri

 

Dashi
Dikush nga familja do perpiqet tju kushtezoj jeten duke ju detyruar ne kete periudhe te beni gjera qe nuk i kishit planifikuar Kujdes nga njerzit e njohur qe fusni ne shetpi

Demi
Ne rrugen tuaj do keni nje pengese pothuaj te padukshme qe do jete nje kurth ne planet tuaja duke ju ndryshuar komplet drejtimin dhe duke ju hapur probleme ligjore apo me te afermit

Binjaket
Nje ceshtje ekonomike mund te komplikohet kaq shume sa do kerkoni mbeshtetje tek dikush i afert Pikerisht ketu do bini nga shiu ne bresher

Gaforrja
Mund te bini ne kurthin e familjaritetit dhe te mos dilni dot me duke u mbytur me veten tuaj pa pasur mundesi zhvillimi Ky pozicion ju penalizon shume ne cdo aspekt

Luani
Nje plan shume i fshehte do thurret kunder jush dhe do prek ndjeshmerit tuaja Kjo do ndodh nga njerez qe dine pikat tuaja te dobeta sidomos ne pune dhe jete personale

Virgjeresha
Nese i jeni futur nje pune ne grup duhet te gjeni rrugen e daljes nga labirinthi ku jeni futur Ne te kundert mund te mbeteni brenda nje projekti pa pasur shume shanse per evidemtim personal Ne dashuri keni ngaterresa

Peshorja
Vetem pas nje rremuje dhe nje intrige do arrini te evidentoheni perseri ne krye te nje pune apo nje pozicioni te larte karriere Por kujdes mos bashkepunoni me shume se duhet me familjare

Akrepi
Me intuite do arrini te zgjidhni nje problem i cili ju kishte bere te pamundur te shikoni gjerat e duhura qe ju perkasin dhe qe ju japin zhvillim Do takoni nje person te rrezikshem

Shigjetari
Ne fushen ekonomike dhe shpirterore do kete nje paqartesi dhe pershtjellim te tille ku nuk do kuptoni si do vijne te ardhurat e ppritura dhe perse ne kete moment

Bricjapi
Do keni te beni me nje partner shume intrigant ne nje bashkepunim ose do beheni pjese e nje intrige e cila ju komplikon jeten personale

Ujori
Ne jeten e perditeshme do keni afrimitete me njerez qe nuk do jene te qarte ne qellimet e tyre Kujdes ne lidhje me punen dhe vendimet qe merrni

Peshqit
Dashuria do behet interesi juaj kryesor dhe padashur do bini ne kurthin e dikujt qe do shfrytezoj ndjenjen tuaj per te perfituar duke ju ndare me partnerin ne disa raste

Ju mund të pëlqeni dhe këto