“Do bëni karrierë”, astrologe Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

Dashi
Ju prek personalisht me nje hapje te re kjo hene e re ne menyren si do pozicionoheni apo do beni zgjedhet ne jeten tuaj ketej e tutje Duhet te beni nje fillim te ri ne jeten tuaj pavaresisht cfarre keni bere deri tani
Demi
Nje mundesi e re bashkepunese fillon para jush Njerez te rnj pune te reja dhe menyre e re ekuilibruese ne marredheniet ne cift Do keni propozime te reja megjithese henen e re e keni ne kundershtim Duhet te hapeni dhe te shkoni drejt te tjereve
Binjaket
Nje ndryshim ne perditeshmerine tuaj si rezultat sjell ndryshime ne pune apo ne menyren si do ta koncepttoni jeten Fillim i ri do ju beje me mire
Gaforrja
Do mbyllni nje cikel te veshtire ne jeten tuaj personale apo ne planet tuaja krijuese Nga sot fillon nje cikel i ri njohjesh marredheniesh e mundesish
Luani
Dicka e rendesishme do ta prishi qetesine tuaj familjare dhe do ju duhet te merrni masa te reja dhe ndryshime te cilat nuk i kishit menduar gjithsesi Mund te filloni edhe nje bashkejetese
Virgjeresha
Hena e re ne Akrep ju jep nje frymemarje ne planet tuaja dhe ne zhvillimin e bisedave dhe ecurine e jetes personale Veshtiresia qendron deri sa ti keni dhene fund nje marredhenie mbyllese sot
Peshorja
Mbaron nje faze e veshtire ne ceshtjet tuaja ekonomke dhe ne pritshmerite tuaja ne pergjithesi pas perpjekjesh te shumta Tani fillon faza e re e rimekembjes
Akrepi
Mbaron me sot faza e veshtire psikologjike mbyllese e mosvleresuese e punes tuaj Tani fillon nje cikel i ri shume i perparuar dhe i pasur
Shigjetari
Pune qe kane te bejne me psikologji apo vende te mbyllura apo ndihmese e bamiresie do perparojne me shume sukses ne jeten tuaj Po keshtu pune metafizike e astrologjike
Bricjapi
Ju duhej kjo hene e re per tju hapur syte pasi i kishit te mbyllura perball te vertetes dhe ndryshimeve te medha qe vijne ne jeten tuaj Por duhet te pranoni ndryshimin dhe te dilni nga mbyllja dhe rregullat
Ujori
Karriere do behet ne shenjen tuaj pas kesaj dite akoma me dyshime dhe paqartesi se si do vne gjerat ne kete mbyllje te madhe Hapen dhe nuk mbyllen me
Peshit
Nje horizont i ri hapet para jush me henen e re ne Akrep pasi deri tani cdo horizont ishte i bllokuar e kishte kufij Tashme shemben kufijte dhe hapen rruget
Ju mund të pëlqeni dhe këto