Meta nis ditën me një kafe të veçantë…

Presidenti Ilir Meta, ka zgjedhur ta kalojë paraditen e kësaj të premte, në kafe me një mik të veçantë nga fusha e sportit. Me rastin e ditëlindjes së mikut të tij, Presidenti Meta ka bërë dhe një postim në profilin e tij, ku duket se po…

Foto/Njihuni me tifozen më seksi të Romës

Marika Baldini  është një modele italiane dhe një show girl në televizionet e Italisë. Ajo është një ndër modelet  italiane më të ndjekura në rrjetet sociale edhe për faktin që ajo është tifoze e çmendur e Romës. Në Instagram ajo…

Atmosferë lufte në Serbi/ Përgjaket derbi i Beogradit

Dhuna në futbollin serb duket se është rikthyer, kjo pas ngjarjeve që pasuan në derbin mes Cervena Zvezda dhe Partizanit të Beogradit. Takimi ka përfunduar me rezultatin 2-1 në favor të Cervena Zvezdës, por pavarësisht fitores të ekipit…

Video/ Ish- vjerra kërcënon me pistoletë sportistin

Ish-portieri i Ukrainës, Olsandar Shovkovski është bërë pjesë e një situate të pakëndëshme kur ka shkuar të marri vajzën e tij në shtëpinë e ish-gruas. Olsandar Shovkovski është divorcuar më gruan e tij që në 2015, nga ajo martesë lindi…