Barcelona e nis me humbje

Kampionët e Spanjës e kanë nisur me humbje kampionatin. Barcelona është mundur nga Athletico Bilbao me rezultatin 1 me 0. Goli për vendasit u shënua nga sulmuesi veteran Aduriz, në minutën e 89-të. Pavarësisht se zotëroi më shumë topin,…

Ish-futbollisti vret veten

Futbollisti i talentuar i Uells, Joel Darlingon i ka dhënë fund jetës pas shumë lëndimeve të pësuara, të cilat ia përfunduan karrierën. 20-vjeçar, i cili kishte qenë në prova edhe te Maçester Junajtid në grupmoshat e të rinjëve, ka vrarë…

Kjo është motra se*y e Neymar

Raffaella njihet edhe si një femër shumë seksi, ku shpesh poston foto provokuese duke kënaqur fansat e vëllait dhe jo vetëm. Ajo ka reaguar pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian,…

Tronditen fansat, Leo Messi braktis futbollin

Futbollisti i njohur argjentinas, Leo Messi, ka tronditur gjithë fansat e tij në një intervistë të fundit që ka dhënë për “Fox Sports Radio Argentina”. “Do largohem nga futbolli”, është shprehur Messi, deklaratë kjo që ka alarmuar…

Shqipëria merr pjesë në Kampionatin Europian të MMA

Shqipëria do të marri pjesë në Kampionatin Europian të MMA, i cili do të zhvillohet në Romë, Itali, më datat 18 deri në 23 qershor. Vendi ynë do të përfaqësohet nga dy sportistët, Klajdi Metani, në kategorinë 70.3 kg për të rriturit…