Surprizon Bebe Rexha, Mbulohet me flamurin e LGBT

Bebe Rexha këngëtarja, që si gjthmonë me projektet e saj të suksesshme muzikore vazhdon të jetë në krye të Top listave botërore , ka publikuar këtë herë në profilin e saj në instagram disa foto nga koncerti i fundit. Artistja bukuroshe…

Ermal Meta së shpejti me një koncert në Tiranë

Këngëtari Ermal Meta, fituesi i sivjetshëm i festivalit më të madh të muzikës italiane “Sanremos”, ka konfirmuar koncertin e tij në Tiranë, menjëherë pas pjesëmarrjes në Eurovision. E megjithë, suksesin e tij të jashtëzakonshëm në Itali…

Alban Skënderaj poston foto me vajzën/ Çmenden fansat

Të gjithë e njohin Alban Skënderaj dhe të gjithë e duan. Me zërin e tij ai ka rrëmbyer zemrën e publikut të gjerë prej kohësh. Tashmë prej disa vitesh ai është në një marrëdhënie me këngëtaren, gjithashtu shumë e dashur për publikun,…

Rita po vjen!… Së shpejti me një koncert në Tiranë

Pas 6 vitesh mungesë, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora do të rikthehet shumë shpejt me një koncert në Tiranë. Dy muaj pasi dha një spektakël të paharrueshëm në Prishtinë me rastin  e festës së pavarësisë së Kosovës, artisja me…

Ja kush janë reperët që i ngjisin Sara Malajt…

Sara Malaj  reperja e parë femër në shqipëri. Mbrëmë ajo ka promovuar  këngën e saj të  parë me titull "Put you on" në emisionin “Zonë e lirë”. Sara është përgjigjur se më cilin reper shqiptar I ngjit më shumë. Intervista /Kush të ngjit…