Ylli i Fast and Furious: Kam vuajtur nga depresioni!

Aktori i njohur Dwayne Rock, përmes një postimi në Instagram, ka rrëfyer disa momente të vështira nga jeta e tij. Në prag të xhirimit të filmit të ri, ai ka treguar se ka vuajtur për një kohë të gjatë nga depresioni, në një periudhë, kur…

Fejohet Erik Lloshi

Ai është një nga këngëtarët më të njohur të baladave, me të cilat ka arritur të bëjë për vete cdo vajzë. Ditën e djeshme, këngëtari ka postuar në Instagramin e tij, një foto ku dallohet dora e një vajze bashkë me një unazë fejese. Sic…

Ciao Bread Pitt, Angelina Jolie në një lidhje të re.

Ndarja e Angelina Jolie dhe Bread Pitt ishte padyshim një nga ndarjet më të bujshme që u përfol në të gjithë botën. Çifti “perfekt” divorcohet pas shume viteve martesë, të cilët janë edhe prindër të 6 fëmijëve. Jolie tashmë nuk e…