Landi i “West side Family” do të bëhet baba?!

Këngëtari Roland Hysi , i njohur ndryshe si Landi i grupit “West Side Family” së fundmi ka bërë publik një lajm të ri , për jetën e tij. I ftuar në emisionin “Thumb” të Aulona Mustafës dhe Fatma Methasanit, Landi ka befasuar me…