“Harron” të vesh su ***… modelja 23 vjeçare

Gjithmonë duket seksi dhe mjaft provokuese duke 'luajtur' përpara kameras. Bëhet fjalë për modelen e njohur Anastasia Kvitko. Ajo cilësohet si një nga femrat më provokuese. Ajo është mjaft e ndjekur në çdo paraqitje të saj, teksa  …

Dua Lipa publikon video nga vaska, shihni si duket

Dua Lipa gjatë këtij muaji është duke zhvilluar një tur në qytetet më të rëndësishme të botës. Sigurisht që turet janë shumë të lodhshëm dhe kërkojnë shumë energji. Dua Lipa po shkëlqen në tur, por edhe po e shijon atë. Ajo ka…

I lidhur me Oriolën? Me kë e ndan shtratin Noizy…

Ajo është ndër modelet më tërheqëse shqiptare dhe nuk i kursen në asnjë moment paraqitjet provokuese në rrjete sociale . Bëhet fjalë për modelen e famshme Oriola Marashin e cila, prej kohësh është përfoluar në media për një lidhje të…