Enca e bën sot për herë të parë… si çdo vajzë

Enca mbetet një nga këngëtaret më të komentuara si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private të cilën e mban sa më të fshehtë. Ajo njihet për stilin e saj të guximshëm si në veshje ashtu edhe në ngjyrat e pazakonta të flokëve,…

Video/ Ish- vjerra kërcënon me pistoletë sportistin

Ish-portieri i Ukrainës, Olsandar Shovkovski është bërë pjesë e një situate të pakëndëshme kur ka shkuar të marri vajzën e tij në shtëpinë e ish-gruas. Olsandar Shovkovski është divorcuar më gruan e tij që në 2015, nga ajo martesë lindi…

Kush është “Hajmalia” seksi e Lacios?

Ajo është është një modele italiane shumë e bukur dhe super seksi që e ka sportin në zemër. Bëhet fjalë për bukuroshen e njohur Silvia Carusso. Që në moshë fare të vogël ajo ka qenë kampionëve në disiplinën e skive në ujë ndërsa…

Rikthehet Gili, gati për klipin e saj të ri…

Gili po rikthehet. Për një kohe të gjatë i ka munguar publikut pa u shfaqur ndonjë projekt të ri muzikor në treg. Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur që këtë verë të rikthehet me një videoklip të ri. Përveç se ka dhënë lajmin se…