Ja çmimi marramendëz i çizmeve të Dua Lipës

Dua Lipa është një prej këngëtareve shqiptare me famë botërore, e cila jo vetëm sjell hite të suksesshme, por si gjithmonë zgjon edhe një interes të madh te publiku për jetën e saj private. Teksa njihet edhe për stilin e saj të veçantë ,…

Kate Hudson në “pritje të ëmbël”.

Kate Hudson është një aktore dhe biznesmene amerikane . Aktorja  Kate është fituese e shumë çmimeve, si Golden Globe , ajo është nënë e dy djemëve  nga  dy lidhjet e saj të mëparshme. Së fundmi aktorja 38-vjeçare e lidhur me Danny…

Ja si e nisi ditën Beatrix Ramosaj…

Këngëtarja Beatrix Ramosaj shquhet për atraktivitetin dhe pamjen e saj të bukur. Ndonëse, kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive me projektet e reja  muzikore, duket se këngëtarja bukuroshe nuk harron të mbajë të informuar fansat e saj,…

Bes Kallaku surprizon Xhensilën për datëlindje.

Sot Xhensila Myrtezaj feston datëlindjen, ajo bën plot 25 vite. Kjo datëlindje do jetë e veçantë për Xhensilën pasi ajo është në pritje të ëmbël. Besi së bashku me miqtë e tyre kanë pregatitur një surprisë për Xhensilën në sallonin e…