Rikthehet Blero me një bashkëpunim të ri.

Blero Muarremi është një këngëtar dhe kantautor shqiptar, prej shumë kohësh ai nuk kishte sjellë për publikun këngë të re. Blero sot në bashkëpunim me një artiste të re Fatlume Popovc kanë sjell një këngë të re me titull ‘Plaga ime”.…

Big Mama shumë seksi dhe joshëse në kuzhinë…

Big Mama çdo ditë e më shumë po habit me pamjen e saj. Pas nderhyrjes që ka bërë në stomak duke larguar kilogramët e tepërt, këngëtarja Bigi po shfaqet shumë joshëse dhe më në formë  se kurrë më parë. Shumë e pëlqyer dhe e ndjekur nga…

Lori Hoxha “viziton” Jonida Maliqin

Mbrëmë këngtarja Jonida Maliqi ka festuar ditëlindjen e saj. Sigurisht këtë ditë të veçantë për të, këngëtarja e ka festuar me miket e saj më të mira. Është Lori Hoxha, blogerja e njohur shqiptare ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në…

Noyzi rreh ndjekësin e tij

Sot ai është një ndër reperat më të njohur dhe më të pëlqyer në Shqipëri. Reperi shqiptar njihet edhe si shumë i afërt me fansat, sidomos me videot që nxjerr dhe poston në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Noizyn, i cili aktualisht…

Foto/ Njihuni me Kim Kardashianin e Rusisë

Anastasia Kvitko është një modele ruse e cila komentohet shumë për trupin e saj. Ajo shpesh në rrjetin social Instagram publikon foto ku shfaqet mjaft seksi. Përgjithësisht të gjitha fotot e saj janë me bikini, të cilat nxjerrim në pah…

“One kiss” e Dua Lipa ‘on top’

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po përjeton suksesin e radhës. Ajo ka vetëm pak ditë që ka nxjerrë këngën e saj të re 'one kiss', që është një bashkëpunim me DJ me famë botërore Calvin Harris. Në kaq pak kohë kënga…

Surprizon Bebe Rexha, Mbulohet me flamurin e LGBT

Bebe Rexha këngëtarja, që si gjthmonë me projektet e saj të suksesshme muzikore vazhdon të jetë në krye të Top listave botërore , ka publikuar këtë herë në profilin e saj në instagram disa foto nga koncerti i fundit. Artistja bukuroshe…

Ermal Meta së shpejti me një koncert në Tiranë

Këngëtari Ermal Meta, fituesi i sivjetshëm i festivalit më të madh të muzikës italiane “Sanremos”, ka konfirmuar koncertin e tij në Tiranë, menjëherë pas pjesëmarrjes në Eurovision. E megjithë, suksesin e tij të jashtëzakonshëm në Itali…