Ja kush është e dashura super seksi e Malumës…

Në shumë pak kohë këngëtari i famshëm Maluma ka arritur të rrëmbejë zemrat e shumë fansave në të gjithë botën, po ashtu edhe në vendin tonë, e sidomos vajzave. Ai pëlqehet jo vetëm për këngët e tij, por edhe për pamjen dhe mënyrën se si…

Arilena Ara ”Kokë më kokë” në konkurim me Dua Lipën

Arilena Ara ,një ndër këngëtaret më “in” për momentin ,  shumë e dashur për publikun shqiptar, por edhe atë evropian duket se kohët e fundit po merr një famë me përmasa të mëdha. Me  publikimin e këngës “Nëntori”, ajo nisi të korrë një…

Aurela Gace publikon foto me “Dashnorin”

Aurela Gace e quajtur ndryshe edhe diva e skenës shqiptare, ka publikuar disa foto të vjetra, në Instastory. Ndër fotot që ajo ka hedhur ishte dhe fotoja me mikun e saj Dashnor Dikon. “Me “Dashnorin”, në 1997”- ka shkruar ajo.…

Foto/ Aurela Hoxha para dhe pas operacioneve plastike

Auela Hoxha është një prej femrave më të komentura të show bizz-it shqiptar për bukurinë e saj  dhe përflitet shumë për operacionet plastike që ajo ka bërë. Në deklaratat e saj publike ajo ka pranuar vetëm që ka bërë buzët, por atë e…

Moderatorja poston foton, Ledion Liço: Katunare e …

Një foto e postuar nga moderatorja Dojna Mema në Instagram, në të cilën shfaqet në moshë të vogël ka "provokuar"edhe reagimin e Ledion Liços. “Katunare e lumtur”,-ka shkruar Ledioni me humor, koment që spikat mes të tjerëve. Por pas…

Elhaida Dani sensuale në anshensor

Elhaida Dani këngëtarja shqiptare që ka arritur suksese edhe në Itali, ku ka fituar  “The Voice of Italy” vjen më sensuale se asnjëherë. Ajo ka postuar një foto në rrejetin social Instagram, ku shfaqet tepër sensuale në ashensor, por kjo…