Kush është “Hajmalia” seksi e Lacios?

Ajo është është një modele italiane shumë e bukur dhe super seksi që e ka sportin në zemër. Bëhet fjalë për bukuroshen e njohur Silvia Carusso. Që në moshë fare të vogël ajo ka qenë kampionëve në disiplinën e skive në ujë ndërsa…

Rikthehet Gili, gati për klipin e saj të ri…

Gili po rikthehet. Për një kohe të gjatë i ka munguar publikut pa u shfaqur ndonjë projekt të ri muzikor në treg. Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur që këtë verë të rikthehet me një videoklip të ri. Përveç se ka dhënë lajmin se…

Si të kesh një lëkurë të bukur si Almeda Abazi

Almeda Abazi është një modelja shqiptare e cila jeton në turqi dhe është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Almeda gjithmonë ka shkëlqyer për bukurinë e saj. Ajo na tregon një mënyrë si të kemi një lëkurë të bukur, në një…