Dua Lipa i ‘vjedh’ të dashurin Era Istrefit/ Foto

Disa ditë më parë, qarkulloi me shpejtësi lajmi se këngëtarja shqiptare Era Istrefi, e kishte harruar lidhjen e saj me menaxherin Faton Shoshi dhe kishte filluar një marrëdhënie me producentin e njohur ndërkombëtar, Diplo. Fansat u…

Blero ndahet nga Afrona? Ja detaji që i zbuloi ata

Këngëtari mjaft i njohur shqiptar, Blero Muharremi, prej vitesh është në një marrëdhënie me modelen e njohur shqiptare, Afrona Dika. Por, duket se midis çiftit ka pasur një krizë dhe ata nuk janë më bashkë. Afrona i ka fshirë fotot…