Foto/ Modelja Sahara Ray publikon foto topless

Modelja Sahara Ray njihet shumë për publikimin e fotove topless. Ajo  për momentin është me pushime në Bali ku ka publikuar sërish foto topless. https://www.instagram.com/p/BhNv5S6B-o9/?taken-by=sahara_ray …

Rikthehet Klea Huta , “Flet ti për mu. Te shokët e tu…

Gjatë ditës së sotme ajo,  ka publikuar një foto në rrjete sociale  ku shfaqet më seksi se asnjëherë më pare. Bëhet fjalë për moderatoren  e dashur dhe shumë të pëlqyer për publikun Klea Huta, e cila  po bëhet gati publikojë këngën e saj…