Muç Nano -Iva Alikos: Zhvishu njëçik

I ftuari i dytë në “Zonë e Lirë” është analisti Mustafa Nano. Ai ka hyrë në studio dhe është ulur përball Iva Alikos. Çani pasi i ka uruar mirëseardhjen në emision e ka prezantuar me Ivën, duke e pyetur nëse e njeh apo jo. Nano është…

Jennifer Lopez shpërthen skenën!

Ajo është padyshim “mbretëresha” e performancave energjike në skenë, dhe këtë Jennifer Lopez e ka treguar sërish në Las Vegas. Këngëtarja 48 vjeçare ka dhuruar një shfaqje tepër të nxehtë dhe “shpërthyese” mbrëmjen e së e enjtes. E…