Foto/ Modelja Sahara Ray publikon foto topless

Modelja Sahara Ray njihet shumë për publikimin e fotove topless. Ajo  për momentin është me pushime në Bali ku ka publikuar sërish foto topless. https://www.instagram.com/p/BhNv5S6B-o9/?taken-by=sahara_ray …

Rikthehet Klea Huta , “Flet ti për mu. Te shokët e tu…

Gjatë ditës së sotme ajo,  ka publikuar një foto në rrjete sociale  ku shfaqet më seksi se asnjëherë më pare. Bëhet fjalë për moderatoren  e dashur dhe shumë të pëlqyer për publikun Klea Huta, e cila  po bëhet gati publikojë këngën e saj…

Dua Lipa ndryshon stil! Ja look-u i saj i ri…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shfaqur me një model të ri flokësh. Siç duket ajo e ka në qejf pjesën e eksperimentimit me pamjen e saj. Përmes disa fotografive të postuar në profilin e saj  në Instagram, Dua Lipa ka…

Vila e re super luksoze e Bred Pitti-t të Turqisë

I njohur ndryshe si Bred Pitt-i i Turqisë . aktori turk shumë i pëlqyer për publikun,  Kivanç Tatlitug mësohet se ka blerë një tjetër vilë ,vetëm për të kaluar më tepër kohë me bukuroshen Basak. Me rolet e tij si Mehmeti, tek seriali…