Oriola Marashi mban dorën tek ‘zogu’ (Foto)

Modelja e famshme shqiptare, Oriola Marashi, lakmohet shumë për linjat e saj seksi, të cilat i ekspozon vazhdimisht në foto e video të ndryshme. Mbrëmjen e djeshme, mikja e saj dhe këngëtarja e famshme, Beatrix Ramosaj, festonte…

G-Wizze-Antisistem/ Burg në Angli, drogë dhe hip-hop

G-Wizze është një personazh mjaft kontrovers, i cili ka vetëm pak kohë që ka dalë nga burgu dhe njëkohësisht këndon edhe hip-hop. I ftuar në studion e “Zonë e lirë”, ai ka ardhur me maskë në kokë pasi nuk ka dashur që të zbulojë…