Nuk pritej! Ledionin dhe Sarën i celebroi Lori Hoxha

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Como të Italisë dasma e shumëpërfolur e Ledionit dhe Sarës, një dasmë ku privatësia u ruajt në maksimum megjithatë të pranishmit arritën të shkrepnin disa foto që u bënë menjëherë publike në media. Një detaj…