Rradha e Iggy Azelea/ Reperja e famshme pozon lakuriq

Reperja mjaft e njohur me origjinë australiane, Iggy Azalea, ka ‘djegur’ rrjetin me linjat e saj seksi në setin më të fundit fotografik. Ajo ka pozuar komplet lakuriq për një firmë veshjesh amerikane dhe këto foto, janë publikuar në…

Roza Lati në një set erotik me trëndafila të kuq

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, është bërë e famshme për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, si edhe për fotot e videot mjaft provokuese. Ditën e sotme, Roza feston ditëlindjen e saj dhe ka vendosur që me këtë rast, të bëjë një…