Ishin ndarë, Arbenita dhe Fero kapen mat së bashku

Prej kohësh ka qarkulluar lajmi në media se Fero dhe Arbenita i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Shkak u bë fakti se ata fshinë fotot që kishin bashkë në Instagram dhe madje nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin. Por në fakt, dyshja…