Sa i pafat Di Caprio! Ja se çfarë ka humbur…

Leonardo di Caprio duhet të pendohet. Ajo është paraqitur në foto me bikini  dhe ndezi të dielën e Pashkës . Modelja Toni Garrn ka treguar format e saj më seksi , duke pozuar në plazh në Majemi. Janë këto imazhe të bukuroshes bionde…

Ja kush është e dashura super seksi e Malumës…

Në shumë pak kohë këngëtari i famshëm Maluma ka arritur të rrëmbejë zemrat e shumë fansave në të gjithë botën, po ashtu edhe në vendin tonë, e sidomos vajzave. Ai pëlqehet jo vetëm për këngët e tij, por edhe për pamjen dhe mënyrën se si…

Arilena Ara ”Kokë më kokë” në konkurim me Dua Lipën

Arilena Ara ,një ndër këngëtaret më “in” për momentin ,  shumë e dashur për publikun shqiptar, por edhe atë evropian duket se kohët e fundit po merr një famë me përmasa të mëdha. Me  publikimin e këngës “Nëntori”, ajo nisi të korrë një…

Aurela Gace publikon foto me “Dashnorin”

Aurela Gace e quajtur ndryshe edhe diva e skenës shqiptare, ka publikuar disa foto të vjetra, në Instastory. Ndër fotot që ajo ka hedhur ishte dhe fotoja me mikun e saj Dashnor Dikon. “Me “Dashnorin”, në 1997”- ka shkruar ajo.…

Foto/ Aurela Hoxha para dhe pas operacioneve plastike

Auela Hoxha është një prej femrave më të komentura të show bizz-it shqiptar për bukurinë e saj  dhe përflitet shumë për operacionet plastike që ajo ka bërë. Në deklaratat e saj publike ajo ka pranuar vetëm që ka bërë buzët, por atë e…

Moderatorja poston foton, Ledion Liço: Katunare e …

Një foto e postuar nga moderatorja Dojna Mema në Instagram, në të cilën shfaqet në moshë të vogël ka "provokuar"edhe reagimin e Ledion Liços. “Katunare e lumtur”,-ka shkruar Ledioni me humor, koment që spikat mes të tjerëve. Por pas…