Shfleto Kategorinë

Opinion

“Tangërllëku i madh i shqiptarëve brekëgrisur”

Nga Mentor Kikia Ky që shikoni në foto është është një bregdet, në një qytezë kroate, Podgora quhet. Eshtë një ndër fotot që përhapin agjensitë pomovuese kroate. Tregon një plazh të bukur, në të cilin njerëzit shtrihen nëpër shtrojet…

“Deklarata e Trumpit dhe plani B i Ramës”

Nga Eduard Zaloshnja Gjatë një interviste në televizionin amerikan, “Fox News”, presidenti Trump ngriti pikëpyetje mbi angazhimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për mbrojtjen e Malit të Zi dhe Shqipërisë, në rast të një agresioni…