Shfleto Kategorinë

Opinion

“Deklarata e Trumpit dhe plani B i Ramës”

Nga Eduard Zaloshnja Gjatë një interviste në televizionin amerikan, “Fox News”, presidenti Trump ngriti pikëpyetje mbi angazhimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për mbrojtjen e Malit të Zi dhe Shqipërisë, në rast të një agresioni…