Nxemja që duhet të bëni për një natë pasionante

Ushqimi është kryesori. Si mund të përdoret ushqimi për të ngritur temperaturën në shtrat? Çokollata – Është një ide shumë e mirë, por femrat duhet të bëjnë kujdes të mos e afrojnë te organi seksual, pasi ndihmon krijimin e baktereve dhe…

Si të bëni parfum vetë në shtëpi

Përbërësit: 2 gota ujë 2 filxhanë çaji me lule të freskëta të copëtuara (livando, jargavan, luel portokalli, tjetër) Përgatitja: Vendosni një garzë në një tas mesatar. Hidhni mbi të lulet e copëtuara të përzgjedhura sipas dëshirës.…

7 teste shëndetësore që mund të bëni në shtëpi

Kush nuk pëlqen të shkojë në spital, mund të bëni këto teste për të kuptuar nëse keni ndonjë problem shëndetësor apo jo. 1. Dëgjimi Mundohuni të dëgjoni atë që njerëzit flasin nga një distancë prej 16-19 hapash. Nëse nuk mund të…

Kjo është shenja më ambicioze e horoskopit

Çdo shenjë e zodaikut ka synimet e veta. Disa dëshirojnë të bëjnë një karrierë, të bëhen të pasur, të famshëm, të tjerët të mbushin murin me diploma ose përshkojnë një distancë të caktuar, për të humbur peshë ose për të gjetur dashurinë e…

4 ushqimet që rrisin dëshirat tuaja seksuale

Dashuria vjen nga stomaku, është ajo shprehja. dhe nëse doni të përmirësoni raportin tuaj seksual me partnerin ose partneren në mënyrë natyrale, konsumoni këto 4 ushqime. Banane; Bananet përmbajnë enzimën bromelain që mund të rris…

Çfarë nuk shkon në këtë foto?

Në këtë foto ju shihni një dryn, një çelës, një libër dhe një stirolaps. Pyetja është: Çfarë nuk shkon në këtë foto? Vriteni pak mendjen dhe mos bëni hile. Nëse ende se keni gjetur përgjigjen ju vjen në ndihmë fotoja e dytë. Po ta…