Horoskopi për ditën e martë, 12 nëntor

Dashi Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni shumë të besueshëm në këtë periudhë si në dashuri edhe në miqësi. Demi Duhet…

Horoskopi për ditën e hënë, 11 nëntor

Dashi Dashuria: Mundohuni të jeni prezent sa më shumë që të jetë e mundur në jetën e të dashurit tuaj dhe mos e teproni me polemika. Nëse jeni beqar dhe ju pëlqen dikush sot do të keni mundësi të mira për ta pushtuar atë, por shmangni…

Horoskopi për ditën e dielë, 10 nëntor

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë gjithë grintë në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Bëni mirë që të lini mënjanë agresivitetin ndaj të dashurve tuaj dhe të reflektoni para se të veproni. E diela do…

Horoskopi për ditën e shtunë, 9 nëntor

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni. Nëse ka njerëz që nuk janë në anën tuaj, gjatë kësaj periudhe do të keni mundësi që të kuptoni se kush janë dhe se…

Horoskopi për ditën e premte, 8 nëntor

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi është në anën…