Dua Lipa ndryshon stil! Ja look-u i saj i ri…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shfaqur me një model të ri flokësh. Siç duket ajo e ka në qejf pjesën e eksperimentimit me pamjen e saj. Përmes disa fotografive të postuar në profilin e saj  në Instagram, Dua Lipa ka…

Vila e re super luksoze e Bred Pitti-t të Turqisë

I njohur ndryshe si Bred Pitt-i i Turqisë . aktori turk shumë i pëlqyer për publikun,  Kivanç Tatlitug mësohet se ka blerë një tjetër vilë ,vetëm për të kaluar më tepër kohë me bukuroshen Basak. Me rolet e tij si Mehmeti, tek seriali…

Roza Lati në një lidhje, Fotoja e fundit e nxjerr…

Moderaratorja e njohur Roza Lati, prej pak ditësh është bërë kryefjala e mediave rozë . Ndërsa një fans e akuzoi se ajo ka qënë prej kohësh në një marrëdhënie intime me reperin kosovar, Fero.  Nuk ka vonuar shumë dhe moderatorja e njohur…

Foto/ Trendi i fundit i ftesave të dasmave

Ftesat e dasmave janë një element tepër i rëndësishëm për organizimin e dasmës. Me kalimin e viteve, modelet kanë ndryshuar sipas kohës e preferencës së çiftit për të krijuar dicka ndryshe e të personalizuar. Ja një ide për festë dasme…