Vila e re super luksoze e Bred Pitti-t të Turqisë

I njohur ndryshe si Bred Pitt-i i Turqisë . aktori turk shumë i pëlqyer për publikun,  Kivanç Tatlitug mësohet se ka blerë një tjetër vilë ,vetëm për të kaluar më tepër kohë me bukuroshen Basak. Me rolet e tij si Mehmeti, tek seriali…

Roza Lati në një lidhje, Fotoja e fundit e nxjerr…

Moderaratorja e njohur Roza Lati, prej pak ditësh është bërë kryefjala e mediave rozë . Ndërsa një fans e akuzoi se ajo ka qënë prej kohësh në një marrëdhënie intime me reperin kosovar, Fero.  Nuk ka vonuar shumë dhe moderatorja e njohur…

Foto/ Trendi i fundit i ftesave të dasmave

Ftesat e dasmave janë një element tepër i rëndësishëm për organizimin e dasmës. Me kalimin e viteve, modelet kanë ndryshuar sipas kohës e preferencës së çiftit për të krijuar dicka ndryshe e të personalizuar. Ja një ide për festë dasme…

Ja sa të kushton të vishesh me stilin e Lori Hoxhës…

Sa herë fashionistja e njohur poston një foto në Instagramin e saj, me shumë siguri, ka të paktën një detaj të ri që nuk ia kemi vënë re më herët. Mund të jetë një këmishë, një bluzë, një çantë,njëaksesor apo edhe një palë atlete të reja –…